-->Kezdőlap
-->Kezdőlap : U21: Győzelem az olaszok ellen

U21: Győzelem az olaszok ellen

mtkhungaria.hu, mlsz.hu  2009.11.13. 22:45

Olimpiai válogatottunk pénteken Győrben Olaszország ellen játszott U21-es Eb-selejtezőt. A nagy harcot és jó játékot hozó mérkőzést Németh Krisztián 15. percben lőtt góljával, valamint Koman Vladimir 87. percben szerzett találatával csapatunk megérdemelten nyerte meg 2-0-ra. Gosztonyi András kezdőként, Lencse László csereként lépett pályára Németh Krisztián helyett, aki a 20. percben megsérült, az első diagnózisok szerint részleges bokaszalag-szakadást szenvedett. A győzelemmel Egervári Sándor együttese megerősítette második helyét a csoportban.

A mieink határozottan, jól kezdték a játékot, magabiztosan szőtték támadásaikat, amelyek zömét lövéssel is fejezték be. Fölényünk a 15. percben góllá is érett, ekkor Simon András a 16-os vonaláról nagyszerűen adott a védők mögé berobbanó Németh Krisztián elé, aki az ötös bal sarkáról estében a jobb alsó sarokba lőtt, a labda a kapufáról pattant a hálóba (1-0). A vezetés birtokában is mi irányítottuk a játékot, csapatunk ráerőltette akaratát az olasz gárdára, amely csak harminc perc eltelte után kezdett veszélyessé válni. Szervezetten futballozó válogatottunknak ezután is voltak lehetőségei, a félidő legnagyobb helyzete azonban közvetlenül a játékrész lefújása előtt a vendégek előtt adódott, Santon bal oldali szöglete után Balotelli öt méterről fejelhetett kapura, Gulácsi Péter azonban nagy bravúrral mentett a gólvonalon.

A második félidőt Elek Ákos remek távoli lövése vezette fel, majd az olaszok kerültek fölénybe. Ellenfeleink nagy lendülettel rohamoztak, és több alkalommal helyzetbe is kerültek, de az ezúttal is remeklő Gulácsi Pétert nem tudták megoldhatatlan feladat elé állítani. Az 59. percben aztán a szerencse is segített: Balotelli hat méterről a jobb oldali kapufát találta el. Az olaszok támadtak az egyenlítés érdekében, mi gyors kontrákkal veszélyeztettünk, s a meccs finise igen eseménydús, élvezetes játékkal telt. Veszélyes ellenakcióink a 87. percben eredményt is hoztak: Lencse László passza után Koman Vladimir 11 méterről a bal alsó sarokba lőtt, beállítva az Eb-selejtező végeredményét (2-0).

Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?    *****    A szörnyek miért csak éjjel bújnak elõ? Az ártatlan külsõ mögött is lapulhat valami rémes? - fórumos szerepjáték    *****    Ünnepeld a magyar költészet napját a Mesetárban! Boldog születésnapot, magyar vers!    *****    Amikor nem tudod mit tegyél és tanácstalan vagy akkor segít az asztrológia. Fordúlj hozzám, segítek. Csak kattints!    *****    Részletes személyiség és sors analízis + 3 éves elõrejelzés, majd idõkorlát nélkül felteheted a kérdéseidet. Nézz be!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, egyszer mindenkinek érdemes belenéznie. Ez csak intelligencia kérdése. Tedd meg Te is. Várlak    *****    Új kínálatunkban te is megtalálhatod legjobb eladó ingatlanok között a megfelelõt Debrecenben. Simonyi ingatlan Gportal    *****    Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon